Road Blocker ve Yol Mantarları

Çok süratli bir şekilde ve güçlü kontrol ve koruma sağlayan bu sistemler, otopark girişlerini, özel mülk alanlarını, kamu alanlarını ve diğer kuruluşların girişlerini kontrol altına alabilen sistemlerdir. Ortalama olarak 5 -8 saniye içerisinde açılıp kapanabilirler. Her genişlikteki girişe ve yola uygundur. Özellikle nizamiyelerde kullanılmak üzere dizayn edilmişlerdir. Taşınabilir ya da monteli olarak kullanılırlar. İNTRO TEKNOLOJİ bu konuda en doğru seçimle hep yanınızda olacaktır.

Giriş-çıkışların denetlenmesi, yetkili olmayan kişilerin girişinin engellenmesinin gerekli olduğu bu alanlara erişimlerin kayıt altında tutulmasını ve bilgilerin elektronik ortamda raporlanabilmesi amacı ile oluşturulan geçiş kontrol sistemleri, alanların güvenilirliğini artırırken çalışma disiplininin oluşması açısından da somut veriler sunar. Güvenlik ve puantajlama alanında önemli bir uygulama haline gelen Geçiş Kontrol Sistemleri, iş verimliliği ve düzenin oluşturulmasına ilişkin kuşatıcı özellikleriyle de öne çıkıyor. Genel anlamda giriş çıkışları kontrol etmek amacıyla hizmet veren geçiş

kontrol sistemleri, günümüzde oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip. Bu sistemler, özellikle endüstriyel tesislerde, büyük bina ve AVM’lerde kontrol, yetkilendirme, giriş-çıkış sınırlamasını sağlamak gibi kolaylaştırıcı nitelikleri nedeniyle zorunlu hale geldi. Bilgisayar tabanlı veya bilgisayara bağlı olmaksızın, şifreli, proximity kartlı ve parmak izi okuyuculu terminaller ile turnikeli ve elektronik mekanizmalı sistemlere göre uygulanması mümkün olan geçiş kontrol sistemleri aynı zamanda gözetleme sistemleriyle de entegre olabilme özelliklerine sahiptirler. İNTRO TEKNOLOJİ bu konuda en doğru seçimle hep yanınızda olacaktır.

featured photo
featured photo