CCTV SISTEMLERI

Firmamız İhtiyaç duyulan şartname ürünleri ve diğer tüm gamlarda, bol çeşitli ve sektörde kabul görmüş tüm markalarda Analog ve IP kameraların tedariklerini,bunların direk, muhafaza ve baksesuarlarını tedarik eder, şartnamelerde ve projelerde istenildiği şekilde montajını yaparak devreye almaktadır.İNTRO TEKNOLOJİ bu konuda en doğru seçimle hep yanınızda olacaktır.

Devamını Oku..

TURNIKELER

Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Devamını Oku..

ROAD BLOCKER VE YOL MANTARLARI

Çok süratli bir şekilde ve güçlü kontrol ve koruma sağlayan bu sistemler, otopark girişlerini, özel mülk alanlarını, kamu alanlarını ve diğer kuruluşların girişlerini kontrol altına alabilen sistemlerdir. Ortalama olarak 5 -8 saniye içerisinde açılıp kapanabilirler. Her genişlikteki girişe ve yola uygundur. Özellikle nizamiyelerde kullanılmak üzere dizayn edilmişlerdir.

Devamını Oku..

KAPI TIPI METAL DEDEKTÖRLER

İhtiyaç haline gelen metal dedektörler kişilerin üstlerinde taşıdığı metal yoğunluğu olan silah, bıçak v.b. nesneleri algılamaktadır. Bina girişlerinde, Özellikle kalabalık mekânlarda ziyaretçilerin üzerlerinde bulunan metal tehdit unsurlarının, sağlık ve güvenlik standartlarından ödün vermeden, en hızlı ve güvenilir şekilde tespit edilmesi için kullanılmaktadırlar.

Devamını Oku..

EL TIPI DEDEKTÖRLER

El tipi metal detektörler Kapı Tipi Metal Detektörlerinin yardımcısıdır bir nevi. Özellikle alışveriş merkezlerinde kapı tipi metal detektörlerinin alarm çalmasından sonra ikinci bir manüel kontrol mekanizmasıdır.Buna misafirlerin eşyalarını araştırmadan önce sağlama yapmak da denilebilir.

Devamını Oku..

X-RAY CIHAZLARI

Gelişmiş x-ray cihazları ile çift ya da üç boyutlu tarama yapılarak en zor tespit edilen patlayıcılar dahi görüntülenebilmekte, riskli organik maddeler cihazların geniş arşiv kapasiteleri sayesinde otomatik olarak ayrıştırılabilmektedir.

Devamını Oku..

HABERLER

Şirketimiz ürünlerimiz veya sektör hakkındaki son gelişmelerden haberdar olmak için
bizi takip edin.

AKILLI EVLER VE IOT CIHAZLARI NASIL KORUNMALI?

Akıllı evler, farklı görevleri yerine getiren ve nesnelerin internetine (IoT) bağlı birçok cihazdan oluşuyor. Bu cihazların birbirinden farklı olması önemli değil. Önemli olan kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için yaptıkları. Her ne kadar bu cihazlar evdeki yaşamın üzerinde devrimsel değişimler yapsa da evlerin güvenliği konusunda daha önce rastlanmayan tehlikelerin de ortaya çıkmasına neden oluyor

VIDEO ANALITIKLERI YOLUYLA TRAFIGI IYILESTIRME

Dünya genelindeki belediyelerin şehirlerini daha yaşanabilir ve sürdürülebilir hale getirmek için akıllı ulaşım sistemlerine (AUS) yöneldiklerini söylemeye gerek yok. Analitikle birleştirilmiş video izleme, gittikçe AUS’de trafiği yönetmeye ve tıkanıklığı azaltmaya yardımcı olan önemli bir bileşen haline geldi. Daha fazla insan kırsal alanlardan şehirlere göç ettikçe, kentleşmenin dünya genelinde hızlı bir fenomen haline geldiğini söylemeye bile gerek yok.

MIT ÖN YARGISIZ YÜZ TANIMA SISTEMI GELISTIRIYOR

Yüz tanıma konusu üzerine yapılan birçok çalışma, insanları ten rengi, cinsiyet gibi özelliklerine göre ön yargılı kategorize edebiliyor. MIT, bu problemi manuel olarak çözmek yerine daha iyi bir algoritma ile iyileştirmek için çalışıyor. ÖN YARGISIZ YÜZ TANIMA. MIT yüz tanıma üzerine geliştirdiği yeni algoritma ile kategorik ön yargı problemlerini yüzde 60 oranında azaltmayı başarabildi.

Müsteri Yorumları:

Siz değerli müşterilerimizin yorumları bizler için çok değerlidir.
Bizi değerlendirmek için lütfen e-mail ile irtibata geçiniz..

“Sitemize taktırdğımız CCTV kamera güvenlik sistemi sayesinde artık kendimizi daha güvende hissediyoruz. INTRO GRUP'a bu değerli hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz.”
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis eu libero scelerisque ligula sagittis faucibus eget quis lacus. Suspendisse sodales sed orci ac feugiat”
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis eu libero scelerisque ligula sagittis faucibus eget quis lacus. Suspendisse sodales sed orci ac feugiat”

Yaklasan Etkinlikler:

Düzenlediğimiz veya katıldığımız etkinliklerde sizleri de aramızda görmekten şeref duyarız.

20 EKI2016 45

SAFETECH 2.Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Fuarı Anfa Altınpark Fuar Merkezi / Ankara

26 EKI2017 88

SAFETECH 3.Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Fuarı Anfa Altınpark Fuar Merkezi / Ankara