Çok Dilli Müsteri Hizmetleri

Tüm farklı pazarlarınızda çalışabilecek bir iş ortağına mı ihtiyacınız var? Uluslararası alandaki geniş varlığımız (4 kıtadaki 22 ülkede 110 irtibat merkezi) ve 30'dan fazla dilde hizmet vermemiz sayesinde bu konuda yanınızdayız.

Devamını Oku..

DIJITAL SOSYAL MEDYA

Günümüzde, internet kullanıcılarının %96'sı bir şirketin marka imajından etkilenmektedir.Bu nedenle, bir markanın e-itibarını başarılı bir şekilde yönetmek için çevrimiçi konuşmaları dinlemek her zamankinden daha önemli bir hal almıştır.

Devamını Oku..

SATISLAR SIPARISLER REZERVASYON

Hem satış performansı hem de yenilikçi çözümler bakımından uzaktan satış alanının lideri olarak, B2C (işletmeden tüketiciye) satış öncesi ve satış sonrası operasyonlarınızı dünyanın her yerinde destekliyoruz

Devamını Oku..

MÜSTERI YARATMA VE B2B SIPARISLER

Hem satış performansı hem de yenilikçi çözümler bakımından uzaktan satış alanının lideri olarak, B2B (işletmeler arası) sektöründeki satış öncesi ve satış sonrası operasyonlar alanında rakipsiz bir uzmanlık elde ettik

Devamını Oku..

ELDE TUTMA VE BAGLILIK

Müşteri Etkileşimi ve Süreç Yönetimi'nde öncü olarak, müşteri tabanınızın hem hacim hem de değer olarak büyümesinin sürdürülmesini sağlayan Elde Tutma ve Sadakat çözümleri sunuyoruz.

Devamını Oku..

YARDIM MASASI VE TEKNIK DESTEK

Müşteri Etkileşim ve Süreç Yönetimi konusunda bir öncü olarak, müşterinin en az seviyede çaba göstermesini sağlayan ve çözümü hızlandıran bir teknik destek yaklaşımı geliştirdik

Devamını Oku..

HABERLER

Şirketimiz ürünlerimiz veya sektör hakkındaki son gelişmelerden haberdar olmak için
bizi takip edin.

AKILLI EVLER VE IOT CIHAZLARI NASIL KORUNMALI?

Akıllı evler, farklı görevleri yerine getiren ve nesnelerin internetine (IoT) bağlı birçok cihazdan oluşuyor. Bu cihazların birbirinden farklı olması önemli değil. Önemli olan kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için yaptıkları. Her ne kadar bu cihazlar evdeki yaşamın üzerinde devrimsel değişimler yapsa da evlerin güvenliği konusunda daha önce rastlanmayan tehlikelerin de ortaya çıkmasına neden oluyor

VIDEO ANALITIKLERI YOLUYLA TRAFIGI IYILESTIRME

Dünya genelindeki belediyelerin şehirlerini daha yaşanabilir ve sürdürülebilir hale getirmek için akıllı ulaşım sistemlerine (AUS) yöneldiklerini söylemeye gerek yok. Analitikle birleştirilmiş video izleme, gittikçe AUS’de trafiği yönetmeye ve tıkanıklığı azaltmaya yardımcı olan önemli bir bileşen haline geldi. Daha fazla insan kırsal alanlardan şehirlere göç ettikçe, kentleşmenin dünya genelinde hızlı bir fenomen haline geldiğini söylemeye bile gerek yok.

MIT ÖN YARGISIZ YÜZ TANIMA SISTEMI GELISTIRIYOR

Yüz tanıma konusu üzerine yapılan birçok çalışma, insanları ten rengi, cinsiyet gibi özelliklerine göre ön yargılı kategorize edebiliyor. MIT, bu problemi manuel olarak çözmek yerine daha iyi bir algoritma ile iyileştirmek için çalışıyor. ÖN YARGISIZ YÜZ TANIMA. MIT yüz tanıma üzerine geliştirdiği yeni algoritma ile kategorik ön yargı problemlerini yüzde 60 oranında azaltmayı başarabildi.

Müsteri Yorumları:

Siz değerli müşterilerimizin yorumları bizler için çok değerlidir.
Bizi değerlendirmek için lütfen e-mail ile irtibata geçiniz..

“Sitemize taktırdğımız CCTV kamera güvenlik sistemi sayesinde artık kendimizi daha güvende hissediyoruz. INTRO GRUP'a bu değerli hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz.”
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis eu libero scelerisque ligula sagittis faucibus eget quis lacus. Suspendisse sodales sed orci ac feugiat”
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis eu libero scelerisque ligula sagittis faucibus eget quis lacus. Suspendisse sodales sed orci ac feugiat”

Yaklasan Etkinlikler:

Düzenlediğimiz veya katıldığımız etkinliklerde sizleri de aramızda görmekten şeref duyarız.

20 EKI2016 45

SAFETECH 2.Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Fuarı Anfa Altınpark Fuar Merkezi / Ankara

26 EKI2017 88

SAFETECH 3.Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Fuarı Anfa Altınpark Fuar Merkezi / Ankara